IMG_20191118_145040

IMG_20191118_145146

IMG_20191118_144936

جلسه همفکری مدیران ارشد سرمایه گذاری بازار سرمایه بنا بر اعلان قبلی، مورخ 27/08/99 در محل شرکت مشاور سرمایه گذاری هدف حافظ تشکیل و حضار به بیان نظرات خود در خصوص چشم انداز ماه های آتی در بازار سرمایه و بررسی بازارهای موازی پرداختند. در ابتدا تحلیل مجموعه هدف حافظ در مورد شرکت سرمایه گذاری غدیر ارائه گردید و مدیران سرمایه گذاری نظرات کارشناسی خود را در خصوص تحلیل مذکور بیان نمودند. در مجموع، اکثریت حضار به ارزنده بودن قیمت سهام شرکت سرمایه گذاری غدیر به منظور سرمایه گذاری بلند مدت اذعان نمودند.

در ادامه مدیران حاضر به بیان پیش بینی خود از روند آتی بازار سرمایه و وضعیت کلی اقتصاد داخلی تا پایان سال جاری و سال آتی پرداختند. در خصوص بازار سرمایه به وجود ریسک حذف معافیت مالیاتی شرکتهای صادرات محور با توجه به کسری بودجه شدید دولت در سال جاری و همچنین احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی اشاره شد. در عین حال موضوع اخذ مالیات از سود سپرده های بانکی نیز با احتمال بالایی مطرح گردید که در صورت تحقق می تواند فاکتور مثبتی برای بازار سهام با جذب سرمایه سرگردان باشد. در خصوص وضعیت اقتصاد کلان داخلی پیش بینی گردید که در صورت عدم گشایش سیاسی و ادامه روند تحریم های بین المللی شرایط رکود تورمی بر بازارهای داخل تا پایان سال جاری و سال آتی حاکم باشد. در نهایت با جمع بندی مطالب عنوان شده پیش بینی اکثریت از آینده بازار سرمایه، ادامه وضعیت یک ماه گذشته و عدم تحقق سقف و کفهای جدید در شاخص کل تا پایان سال می باشد.

در انتها مدیران به بیان نظرات خود در خصوص گروهها و صنایع پرپتانسیل بازار پرداختند که در این بین صنعت روانکار به علت کاهش نرخ لوبکات خریداری شده به عنوان ماده اولیه و افزایش حاشیه سود شرکتهای فعال در این صنعت و همچنین صنعت لاستیک به علت احتمال حذف ارز 4200 تومانی برای واردات کائوچوی مصنوعی و متعاقب آن موضوع افزایش نرخ فروش محصولات، مورد اقبال اکثریت حضار قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd