photo_2018-10-10_09-29-37

#شاخص_کل_روزانه
پس از حرکت سوم شاخص در اين نمودار به سمت مقاومت ٢٠٠ هزارواحد شاخص اینبار نیز شاهد سومین اصلاح به سمت پول بك به سقف کانال صعودی کوتاه مدتی هستیم. با توجه به وجود روند صعودی ایمپالس انتظار ادامه روند صعودی را در نمودار بلند مدت داریم اما نکته قابل توجه میزان و شتاب اصلاح فعلی نمودار برای اهداف برگشتی شاخص می باشد که با در نظر گرفتن شرایط نسبی مناسب اندیکاتور CCI و حمایت مینوری 176 هزرا واحد انتظار شیب مناسب اصلاح و متعادل شدن این شتاب در اصلاح را داریم.
در حال حاضر پس از عبور از محدوده 176 هزار واحد محدوده حمایتی مناسب و محتمل برای برگشت به سمت اهداف سقف کانال محدوده کف کانال ١٦٣٠٠٠-١٦٨٠٠٠ واحد می باشد.
اهداف بلند مدت در صورت ادامه روند صعودی و حرکت به سمت سقف کانال نیز در تحلیل ماهانه شاخص کل بیان گردیده است كه در ابتدا مستلزم عبور از مقاومت مهم و قدرتمند ٢٠٠ هزارواحد مي باشد.

#شاخص_كل به_روز_رساني 970724

همانطور كه در تحليل قبلي عنوان شد به دليل شرايط نسبي انديكاتور CCI و حمايت مينوري ١٧٦ هزارواحد انتظار شيب مناسب اصلاح و متعادل شدن شتاب اوليه اصلاح را داشتيم كه با توجه به تغييرات شاخص در روز هاي اخير اين پيش بيني را شاهد هستيم .

ساير موارد در حمايت و مقاومت هاي پيش رو مطابق با تحليل قبلي ارائه شده مي باشد.

نكته قابل توجه از اين به روز رساني در اصلاح كند مي توانيم به ادامه گام هاي مناسب خريد در تايم فرم ميان مدت اميدوار باشيم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط