ساری - ایرنا - مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت که دولت تا پایان سال گذشته 80 درصد از بدهی های خود را به پیمانکاران پرداخت کرده است .

 

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی اکبر حاج محمدی روز پنجشنبه در نشست بررسی وضعیت اجرای مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستان نکا در استان مازندران ، افزود : دولت به تعهد پرداخت بدهی‌های خود به پیمانکاران پایبند است.
وی گفت : عملیات اجرایی مصوبات سفر رییس جمهوری هم با قوت بیشتری دنبال شود و مشکلی در این بخش وجود ندارد.
او افزود : استان مازندران از ظرفیت های بالایی برخوردار است و تلاش داریم تا با تحقق تعهدات سفر ریاست جمهوری به استان مازندران ، رضایتمندی مردم از نظام افزایش یابد.
مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ادامه داد : دولت متعهد به تحقق مصوبات سفر است و این مساله با قوت دنبال می شود. 
نخستین سفر کاروان تدبیر و امید به مازندران مهر ماه سال 94 انجام شد که حاصل آن تصویب اجرای 45 طرح عمرانی و زیربنایی با حدود یکهزار میلیارد تومان اعتبار بود .
بر اساس اعلام مسئولان استانداری مازندران تاکنون بیش 90 درصد این مصوبات اجرایی شده و به بهره برداری رسیده است .
تکمیل سد گلورد نکا مهم ترین مصوبه سفر استانی کاروان تدبیر و امید برای این شهرستان بود که تاکنون دو مرحله آن شامل شبکه های پائین دستی به بهره برداری رسیده است و افتتاح سد نیز در نیمه اول سال جاری انجام خواهد شد .
شهرستان 120 هزارنفری نکا در شرق مازندران واقع است. 

مطالب مرتبط